Referencje - firma Meblex

Meblex

Gowarczów

P.P.H.U. „Meblex” Chmielewski Dariusz
Morzywół 36
26-225 Gowarczów
Polska

NIP: 658-100-44-44
Regon: 25256898
tel.: +48 48 672 41 74
fax: +48 48 672 41 74

Zaczerpnięte z firmowej witryny internetowej - www.meblex.pl

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom firma PPHU Meblex istniejąca na rynku od 1993 roku stworzyła niepowtarzalną ofertę frontów meblowych. Jako jeden z wiodących producentów w tej branży, wiemy jak ważna jest satysfakcja z dokonanych zakupów, dlatego nieustannie dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty były wykonywane z najwyższej jakości surowców w oparciu o nowoczesną technologię.

Z myślą o Państwa  potrzebach firma Meblex podczas 19-letniej działalności stale inwestuje w rozbudowę parku maszynowego, który obecnie stał się naszą wizytówką. Dzięki  komputeryzacji produkcji, wykorzystaniu urządzeń renomowanych producentów takich jak: IMA, Homag, Burkle, Costa, Kuper, Cefla, Weeke czy  Holzma macie Państwo gwarancję, że oferowane przez nas produkty  są tworzone zgodnie z zasadami sztuki stolarskiej. Oprócz produkcji pomyśleliśmy również o nowoczesnym systemie składania zamówień FrontMan oraz dystrybucji naszych produktów.....

Dbając o Państwa opinię, dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas produkty, spotykały się z uznaniem i zadowoleniem naszych Klientów. Nasze fronty produkowane są ze starannie wyselekcjonowanych surowców. Dzięki nowoczesnemu procesowi produkcyjnemu i wykwalifikowanej kadrze pracowniczej mamy pewność, że nasze produkty odpowiadają wszelkim standardom rynkowym. Warto podkreślić, że niezwykle istotną dla nas częścią procesu produkcyjnego jest kontrola jakości, trwająca od momentu złożenia zamówienia do wysłania towaru. Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy, dlatego specjalnie dla naszych dystrybutorów stworzyliśmy niezawodny system składania zamówień - FrontMan, pozwalający monitorować status zamówienia na każdym etapie produkcji. Wprowadziliśmy również system etykietowania, który usprawnia oraz eliminuje wszelkie pomyłki podczas wysyłania towaru.  Poprzez specjalnie stworzony harmonogram okleinowania frontów możecie Państwo  przewidzieć termin realizacji zamówienia już w dniu jego złożenia. Z pewnością naszym dużym atutem są stosowane przez nas rozwiązania logistyczne, dzięki którym szybko, a przede wszystkim sprawnie otrzymacie Państwo swoje zamówienie. Ogromną zaletą posiadania własnej floty samochodowej jest fakt, że ryzyko uszkodzenia podczas transportu jest naprawdę minimalne.