Referencje - firma Stolares

Stolares

Wysoka Głogowska

„Stolares” Marek Zieliński
Wysoka Głogowska 58 A
36-061 Wysoka Głogowska
Polska

NIP: 813-240-41-64
Regon: 690472575
tel. +48 17 772 60 07
fax +48 17 772 65 32

Zaczerpnięte z firmowej witryny internetowej www.stolares.pl

Firma Stolares zaistniała na rynku podkarpackim w roku 1996 jako firma rodzinna produkująca meble oraz fronty meblowe. Od początku dziala1ności staramy się sprostać wymaganiom rynku poprzez wprowadzanie nowych technologii, rozwój parku maszynowego, ciągłe zwiększanie asortymentu oraz wzornictwa.

Dziś jesteśmy liczącym sie na rynku producentem frontów meblowych MDF-PVC, ramowo-płycinowych oraz patynowanych w szerokiej gamie wzorniczej i kolorystycznej. Oferujemy również bogatą ofertę elementów wykończeniowych tj. różnego rodzaju listwy wieńczące czy listwy ozdobne. Jesteśmy również jednym z nielicznych producentów frontów i listew giętych, także patynowanych, które pozwalają klientowi na efektowne wykończenie każdej kuchni. Od stycznia 2007 roku po modernizacji i unowocześnieniu linii technologicznej wznowiliśmy produkcję blatów kuchennych i ciągle rozszerzamy ich gamę kolorystyczną umożliwiającą kompleksowe zaopatrzenie w naszej firmie.

Wysoką jakość naszych wyrobów zapewnia zarówno wykwalifikowana i ciągle zwiększająca się kadra pracownicza, jak i najnowsze maszyny i linie produkcyjne wiodących producentów tej branży tj: Homag, Weeke, Wemhoner, Burkle, Barberan, Gardina, SCM-Group czy Essepigi.

Posiadamy 5 centr numerycznych CNC w tym 4 centra trzy-osiowe oraz jedno pięcio-osiowe do frezowania elementów giętych. Pracujemy na najnowszych liniach do okleinowania próżniowo-membranowego frontów MDF, jednej specjalnie przeznaczonej do frontów giętych oraz drugiej (Wemhoner) do szybkiego okleinowania ze stołami wyposażonymi w automatyczne piny oraz urządzenie zdejmujące automatycznie gotowe elementy z prasy. Posiadamy także całkowicie zautomatyzowane linie do lakierowania i nanoszenia kleju, a także nowoczesne czterostronne strugarki, okleinarki oraz urządzenia przeznaczone do czyszczenia elementów.

Nowością jest wprowadzony w styczniu 2007 roku innowacyjny system zarządzania produkcją i zasobami magazynowymi (firmy SunSoft), który usprawnił produkcję i obieg dokumentów przyśpieszając tym samym realizację zamówień. Umożliwił on także naszym klientom składanie zamówień drogą elektroniczną (24h) oraz ciągły dostęp do informacji dotyczących realizacji zamówień.

Naszymi partnerami są wiodący krajowi i zagraniczni producenci półfabrykatów tacy jak: Henkel (kleje), Kronospan (płyta MDF), Kronoerg (laminaty), Hornschuch, Alkor, Alfatherm, Renolit, Eurovinyl, Pfleiderer (folie) czy Linea Decor (lakiery).

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem otwartym na potrzeby i sugestie klientów, dlatego wychodząc im na przeciw podejmujemy kolejne inwestycje planując w niedalekiej przyszłości rozpoczęcie produkcji frontów i elementów drewnianych.

Zaletą firmy jest także szybka i fachowa obsługa krajowych i zagranicznych odbiorców, wśród których mamy rzeszę lojalnych i wiernych od kilku lat klientów.