Modułowa budowa

Moduły systemu

Których modułów użyjesz ?

Wiadomości

Masz coś ważnego do przekazania ? Zmiana godzin urzędowania ? Nowości w ofercie ? Szybka informacja dla Twojego klienta.

Zamówienia

Sedno sprawy - tworzenie i wysyłanie zamówień. Szybko, bezpiecznie, z pełną informacją o wycenie i terminie realizacji. Otwarte 24 godziny na dobę.

Reklamacje

A jeśli coś poszło nie tak ? Reklamacja przez Internet ? Dlaczego nie. Tworzysz reklamacje, drukujesz dokumenty, przesyłasz lub dostarczasz towar a Twoja reklamacja czeka już na rozpatrzenie.

Konsumenci

Ten ciekawy moduł umożliwi Twoim klientom tworzenie własnych użytkowników systemu. Brzmi skomplikowanie ? To bardzo proste. Jeśli Twój klient jest pośrednikiem (np.: hurtownia) może utworzyć własnych użytkowników systemu, ci z kolei mogą tworzyć i wysyłać własne zamówienia oczywiście po wcześniejszej akceptacji pośrednika. Nazywamy to obsługą dwóch poziomów klientów.

Dokumenty

Wszystko to co związane z finansami - w jednym miejscu. Potrzebna kopia lub zestawienie faktur ? Dlaczego klient nie mógłby zrobić tego sam ?

Wydania

Rzetelnych informacji nigdy za wiele. Szczegółowe dane dotyczące ruchów magazynowych na wyciągnięcie ręki.

Informacje / Import / Inne

Chciałbyś przedstawić Klientowi warunki gwarancji / współpracy lub harmonogram dostaw ? Twój Klient jest producentem innej branży i posiada własny elektroniczny format zamówienia ? A może masz pomysł na własny moduł ?