FrontMan w Twojej firmie

Szczegóły oferty

Jak kupić FrontMan'a ? Czy to sprawdzone rozwiązanie ?

Cieszymy się że tutaj jesteś. Zainteresowało Cię nasze rozwiązanie ale masz wątpliwości ? To naturalne, pozwól że poprowadzimy Cię dalej. Na początek proponujemy:

Darmowa prezentacja

To zupełnie niezobowiązujące - prezentacja na żywo nie zastąpi tysiąca słów. Jeśli uznasz za interesujące to co zobaczysz i usłyszysz nasz kolejny krok to:

Indywidualna, bezpłatna wycena

Czym więcej powiesz nam o sobie w trakcie prezentacji tym lepiej dopasujemy rozwiązanie do Ciebie. Możesz liczyć na kilka wariantów - chyba lepiej jest mieć wybór prawda ?

Pamiętaj !

Kierunek w którym podążamy to: Ty -> Nasze systemy. To systemy modyfikujemy dla Ciebie - nigdy odwrotnie :)

Zwróć także uwagę na:

Nasze doświadczenie

Działamy w tym od 2004. Ten długi staż to dla nas cenna lekcja cierpliwości i pokory. Nie chcemy Ci sprzedać czegoś co działa tylko na papierze lub w teorii - używają tego z zadowoleniem znaczące firmy z tej branży - to niewątpliwy atut !

Dożywotnia licencja

Lubimy jak zasady i umowy są proste. Nasze są właśnie takie. Kupujesz program i cieszysz się z jego pracy na dowolnej liczbie stanowisk od dziś do końca świata. Proste ?

Nie tylko oprogramowanie

Decydując się na współpracę z nami i zakup oprogramowania otrzymujesz nie tylko gotowy program, ale i kompleksową obsługę, która obejmuje: wykonanie, wdrożenie, konfigurację, uruchomienie, szkolenie.

Serwis po instalacyjny

Słyszałeś takie powiedzenie, że każde oprogramowanie jest na tyle dobre na ile skuteczny jest jego serwis ? Naszym zdaniem to szczera prawda, dlatego po zakupie nie zostajesz sam ! W uzupełnieniu standardowej gwarancji na życzenie świadczymy dodatkową usługę serwisową. Jeśli chcesz, zaopiekujemy się całym systemem i będziemy wykonywać wszelkie zmiany w jego konfiguracji. Usługa serwisowa zagwarantuje Ci działanie systemu w modelu 24/7/365.

Bez ukrytych kosztów !

Nie pracujemy w oparciu o stawki godzinowe i kilometrowe. Nie tworzymy ukrytych kosztów i zapisów w umowach drobnym drukiem. Uważamy że zadowolony Klient to dla nas najlepsza rekomendacja i reklama.

 

Nie musisz wierzyć nam na słowo ! Zapytaj naszych Klientów od lat korzystających z naszych systemów !