Standardowe funkcje

Jądro systemu

To znajdziesz w każdej wersji

System FrontMan podzielony jest na moduły funkcjonalne. Lista modułów dla poszczególnych wersji może być różna jednak zawsze system wygląda i pracuje w ten sam sposób.

Do wspólnych funkcjonalności systemu należą:

Wybór wersji językowej *

Posiadasz klientów obcojęzycznych ? Poczują się jak w domu. W każdej chwili możesz zmienić język interfejsu aplikacji.

Logowanie

Aby pracować w systemie należy się do niego zalogować. Wykonasz to za pomocą 6 cyfrowego identyfikatora użytkownika, przydzielonego przez administratora systemu.

Aktualizacja systemu

Na horyzoncie nowa wersja ! Dawno Cię nie było - czas na aktualizację - szybko i automatycznie przejdź do najnowszej wersji i sprawdź co nowego w systemie.

Pobieranie pakietu skórek

Chciałbyś trochę inaczej ? Wypróbuj skórki. Będzie tak samo ale inaczej - wybierz z bogatej listy.

Reklama

Kampania reklamowa ? Z FrontMan to nie problem - zaprezentuj swojemu Kontrahentowi atrakcyjną grafikę lub animację.

Informacja o zadłużeniu i blokada zamówień

Klient nadużył Twojego zaufania ? Przeterminowane należności ? Przypomnij o niezapłaconych fakturach, a jeśli to nie pomoże ogranicz dostęp do systemu jedynie do odczytu - bez możliwości wprowadzania nowych danych.

Wiadomości

Przekaż ważne wiadomości komu trzeba.

 

A ponieważ nikt nie lubi ograniczeń, każdy z modułów programu wyposażyliśmy w:

Wydruk listy rekordów

Wydrukuj to co widzisz - dokładnie to samo na papierze i ekranie. A jeśli to za mało wyeksportuj wydruk do jednego z formatów, PDF będzie ok ?

Eksport listy rekordów

Lubisz Excel'a ? A może masz własne narzędzie do edycji danych ? Zrób z danymi co chcesz i jak chcesz. Umożliwi Ci to eksport do jednego z popularnych formatów plikowych takich jak: HTML, XLS, XML, CSV.

Pomoc

Zielony uspokaja - u nas również. Jeśli czujesz się u nas troszkę obco wciśnij pytajnik. Od teraz może być już tylko lepiej :) Jeśli to zbyt mało, po dalsze wsparcie zaloguj się w witrynie Internetowej systemu - znajdziesz tam obszerny zbiór materiałów pomocy.*

* Dostępne w wybranych wersjach