Referencje - firma Frontres

Frontres

Krasne

„Frontres” S.C. Marian Stępień, Jarosław Białek
Krasne 24 B
36-007 Krasne
Polska

NIP: 517-024-24-95
Regon: 180297109
tel. +48 17 855 20 10
fax +48 17 855 20 10

Zaczerpnięte z firmowej witryny internetowej www.frontres.pl

FRONTRES S.C. - to nowoczesna firma specjalizująca się w produkcji frontów MDF.
Zaistnieliśmy na rynku podkarpackim w roku 1989 jako firma rodzinna produkująca początkowo meble kuchenne. Od 2000 r. rozszerzyliśmy naszą ofertę o produkcję frontów MDF. Staramy się sprostać wymaganiom rynku poprzez wprowadzanie nowych technologii, rozwój parku maszynowego, ciągłe zwiększanie asortymentu oraz wzornictwa.

Nasze wyroby cechuje wysoka jakość, wyjątkowo bogata kolorystyka, nowoczesna stylistyka, a także ciekawe wzornictwo. Wpółpracujemy z takimi renomowanymi dostawcami jak: KRONOSPAN, FINE DECOR, HORNSCHUCH, LG,HENKEL.

Obecnie posiadamy rozbudowany zakład o powierzchni 2000 m2, wyposażony w najnowocześniejsze maszyny CNC do produkcji frontów, zautomatyzowany system wentylacji i klimatyzacji. Zapewnia to maksymalną czystość powietrza oraz odpowiednią temperaturę co jest szczególnie ważne dla procesu produkcyjnego.

Naszymi Klientami są firmy zarówno rodzimej produkcji jak i obsługujemy zagranicznych odbiorców, wśród których mamy rzeszę lojalnych i wiernych od kilku lat klientów. W produkcji wykorzystujemy jedynie certyfikowane i atestowane surowce dostawców europejskich, nie wykorzystujemy półfabrykatów producentów pochodzących z dalekiego wschodu.